STEP BY STEP HULDENBERG VZW

UURROOSTER 2016-2017:

Het uurrooster voor 2017-2018 wordt momenteel opgemaakt en verschijnt in de maand juli!

OPGELET: 

  • Er zijn meerdere lesmomenten mogelijk voor dezelfde leeftijd: Houd dus rekening met vriendjes en vriendinnetjes bij het inschrijven!
  • De VETGEDRUKTE lessen zijn lessen voor volwassenen.

* = afhalen bij STEKELBEES (Huldenberg) is mogelijk

** = afhalen en terugbrengen naar STEKELBEES is mogelijk

 

LOCATIE: HULDENBERG (Cultuurzaal Den Elzas)


MAANDAG

16h-17h: clipdans 1ste-2 de leerjaar (2009-2010): SILKE/MARIE**

17h-18h: clipdans 2de-3de leerjaar (2008-2009): MARSHA *

18h-19h: clipdans 4de-5de leerjaar (2007-2006): EVELYNE

19h-20h30: modern 3 (junior compagnie, na toelating): EVELYNE


19h30-20h30: BOOTCAMP (OUTDOOR): KARLIEN

20h30-21h30: FATBURNER: KARLIEN


DINSDAG

TURNEN (Sportzaal De Kronkel deel A en B)

16h45-17h45: turnen level 1* (vanaf 2009, vroeger na toelating): Klajd, Zoë, Tinne, …

17h45-18h45: turnen level 2 (vanaf 2008, vereiste is zelfstandig radslag uitvoeren, correct tuimelen): Klajd, Zoë, Marsha, Tinne, …

18h45-19h45 turnen level 3 (vanaf 2006, na toelating): Klajd, Zoë, Marsha, ...

DANS EN FITNESS:

17h45-18h45: clipdans 5de-6de leerjaar (2004-2005): AMADA

18h45-19h45: clipdans 14 PLUS (vanaf 2002): AMADA

 

20h-21h: ZUMBA: Marsha

 

WOENSDAG

13h15-14h15: clipdans 1ste-(2de) leerjaar ((2009)-2010): JULIE EN JULIE**

Ben je van 2009 en kun je niet op maandag? Dan ben je in dit groepje welkom!

14h15-15h00: kleuterdans (geboortejaar 2012): LUS/MARSHA/…**

15h15-16h00: kleuterdans (geboortejaar 2011): LUS/MARSHA/…**

16h00-17h00: clipdans 3de-4de leerjaar (2008-2007): MARSHA/…

17h00-18h00: clipdans 12 PLUS (vanaf 2004): JILL, AMADA of MARSHA

18h00-19h30: DEMOTEAM (na toelating): JILL (& AMADA)

19h30-20h30: clipdans 16 plus (vanaf 2000): JILL

20h30-21h30: CLIPDANS VOLWASSENEN (vanaf 20 jaar): JILL

 

19h30-20h30: PILATES: MARLEEN (in het Pakhuis) - LEVEL 2

20h30-21h30: PILATES: MARLEEN (in het Pakhuis) - STARTERS

 

DONDERDAG

16h00-17h00: klassiek ballet (level 1&2, vanaf 2de leerjaar): EVELYNE*

17h00-18h00: klassiek ballet (level 3&4, vanaf 4de leerjaar na toelating): EVELYNE

18h00-19h15: modern (level 1, vanaf 5de leerjaar): EVELYNE

19h15-20h30: modern (level 2, na toelating): EVELYNE

 

20h30-21h30: ZUMBA: BENNY 

 

GOED OM WETEN:

 

- Wij garanderen 25 danslessen - turnlessen EN 28 lessen groepsfitness/dansjaar

- Het uurrooster kan gewijzigd worden bij onvoorziene omstandigheden.

- Lesgevers kunnen vervangen worden bij onvoorziene omstandigheden.

- Lesgeld wordt niet terugbetaald!