STEP BY STEP HULDENBERG VZW

UURROOSTER 2018-2019: 


OPGELET:

  • Er zijn meerdere lesmomenten mogelijk voor dezelfde leeftijd.
  • De groene lessen = kleuters
  • De zwarte lessen zijn lessen = lagere school
  • De blauwe lessen = jeugd (12 plus)
  • De VETGEDRUKTE lessen = volwassenen.

* = afhalen bij STEKELBEES (Huldenberg) is mogelijk

** = afhalen en terugbrengen naar STEKELBEES (Huldenberg) is mogelijk


MAANDAG (CULTUURZAAL DEN ELZAS, Huldenberg):

16h-17h*: Clipdans 1ste leerjaar – (2de leerjaar) – ANJA

17h-18h: Clipdans 3de-4de leerjaar – ANJA

18h-19h: Hip Hop youth (level 1 – vanaf 2006) – ANJA

19h-20h30: Unstepable (na auditie) – ANJA

20h30-21h30: FATBURNER – ESTHER

 

DINSDAG (CULTUURZAAL DEN ELZAS, Huldenberg):

16h45-17h45: Hip Hop youth (level 2) – SARAH

17h45-18h45: Modern (level 2, na toelating – vanaf 2007) – SARAH

18h45-20h00: Modern (level 3, na toelating) – SARAH

20h15-21h15: ZUMBA – ESTHER-ELLEN en MARSHA

 

DINSDAG (SPORTZAAL DE KRONKEL, Huldenberg):

16h45-17h45*: Turnen (level 1, vanaf 2011 en ouder) – MARSHA, FREYA, EMMELINA

17h45-18h45: Turnen (level 2, vanaf 2009 en ouder) – MARSHA, FREYA, EMMELINA

18h45-20h: Turnen (level 3, na toelating) – MARSHA, LISETTE, SARA

 

DINSDAG (’T PAKHUIS, Huldenberg):

20h15-21h15: YOGA-LAURA

 

WOENSDAG (SPORTZAAL TER DIJLE, Sint-Agatha-Rode):

16h-17h: Clipdans 1ste leerjaar – JULIE & JULIE

17h-18h: Clipdans 2de-3de leerjaar A – JULIE & JULIE


WOENSDAG (CULTUURZAAL DEN ELZAS, Huldenberg):

14h-15h: Clipdans (4de na toelating)-5de-6de leerjaar – MARSHA

15h15-16h**: Kleuterdans (geboortejaar 2014) – ANJA & MARSHA

16h15-17h**: Kleuterdans (geboortejaar 2013) – ANJA & MARSHA

17h15-18h30: Demoteam Kids (na auditie) – ANJA

18h30-19h45: Demoteam Adults (na auditie) – ANJA

19h45-20h45: ZUMBA – BENNY

20h45-21h45: HIP HOP ADULTS (16+) - ANJA

 

WOENSDAG (’T PAKHUIS, Huldenberg)

19h30-20h30 PILATES level 2 - MARLEEN

20h30-21h30 PILATES level 1 -MARLEEN

 

DONDERDAG (CULTUURZAAL DEN ELZAS, Huldenberg)

16h-17h*: Clipdans 2de-3de leerjaar B – RIANNE

17h-18h: Clipdans (4de na toelating)- 5de-6de leerjaar – RIANNE

18h-19h15: Demoteam Youth (na auditie) – RIANNE

19h15*-20h15: Showdance YOUTH (12-15 jaar) – JILL

20h15-21h15: Showdance ADULTS (16 plus) – JILL


VRIJDAG (SPORTZAAL TER DIJLE, Sint-Agatha-Rode)

17h-18h: Klassiek ballet (vanaf geboortejaar 2011) - LINDE

18h-19h: Moderne level 1 (vanaf geboortejaar 2008, vroeger mits toelating) – LINDE

 

VRIJDAG (CULTUURZAAL DEN ELZAS/SPORTZAAL DE KRONKEL, Huldenberg)

16h45-17h45: Breakdance – CASPER

17h45-18h45: Tumbling-training demoteam (Na toelating) – MARSHA/CASPER



GOED OM WETEN:

- Wij garanderen 25 danslessen/turnlessen en 28 lessen groepsfitness per dansjaar.

- Het uurrooster kan gewijzigd worden bij onvoorziene omstandigheden.

- Lesgevers kunnen vervangen worden bij onvoorziene omstandigheden.

- Lesgeld wordt onder geen enkele omstandigheden terugbetaald.