Het lessenrooster
Hieronder vindt U het voorlopige lessenrooster voor 2023-2024. Wijzigingen zijn nog steeds mogelijk. De inschrijvingen gaan van start op 14 augustus.
Vragen of opmerkingen zijn steeds welkom via mail naar stepbystep.marsha@gmail.com en voor de wedstrijdteams naar stepbystep.anja@gmail.com.
Ga naar het overzicht van de lessen groepsfitness
DE LESSEN DANS, TURNEN
Wanneer | Les | Doelgroep | Locatie | Lesgever(s) | afhalen* | terugbrengen* | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maandag | ||||||||
16h15-17h15 | Clipdans tweede-derde leerjaar (2016-2015) | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Anja, Lien V | Meer info | |||
17h15-18h15 | Hip-Hop level 1 (2013-2012-2011) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Anja | Meer info | |||
18h15-19h15 | Hip-Hop level 3 (na toelating) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Anja | Meer info | |||
19h15-20h15 | Showdance level 3 (na toelating) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Lien | Meer info | |||
Dinsdag | ||||||||
16h40-17h40 | Turnen/Tumbling (basisniveau) vanaf 2017 | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
17h40-18h40 | Turnen/Tumbling (niveau 2) vanaf 2014, vroeger na toelating | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
18h-19h | Fusion Jazz/Modern Fusion 3 (na toelating) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Simon | Meer info | |||
18h40-19h40 | Turnen/Tumbling niveau 3 (na toelating) | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
19h-20h | Fusion Jazz/Modern Xtreme (na toelating) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Simon | Meer info | |||
Woensdag | ||||||||
13h15 - 14h15 | Hip-Hop (level 2) vanaf 2010 of na toelating | Jeugd (12 plus) | La Casa Sana | Anja | Meer info | |||
13h30-14h30 | Showdance level 1 (2013-2012-2011) | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Yentl | Meer info | |||
14h-15h | Clipdans (eerste leerjaar) 2017 | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
14h30-15h30 | Hip-Hop (level 2) vanaf 2010 of na toelating | Jeugd (12 plus) | Sportzaal Ter Dijle | Anja | Meer info | |||
15h15-16h | Kleuterdans (2de KKL) 2019 | Kleuters | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
15h30-17h00 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS Next Level (na auditie) | Jeugd (12 plus) | Sportzaal Ter Dijle | Anja | Meer info | |||
16h15-17h | Kleuterdans (3de KKL) 2018 | Kleuters | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
17h00-18h00 | Clipdans (tweede-derde leerjaar) 2016-2015 | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Anja, Kato | Meer info | |||
17h15-18h15 | Clipdans vierde leerjaar (2014) | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
18h15-19h15 | Showdance level 2 (vanaf 2011) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Zita, Margaux | Meer info | |||
19h15-20h15 | RAGGA /GROOVE | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Sandrine | Meer info | |||
20h15-21h15 | Showdance adults (level 2) | Volwassenen | Cultuurzaal Den Elzas | Jasmien | Meer info | |||
Donderdag | ||||||||
17h-18h15 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS Lil steppers (na auditie) | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Jasmien, Eline | Meer info | |||
18h15-19h30 | WORKSHOPS (XTREME) aparte lessen mogelijk | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | VARIA XTREME? | Meer info | |||
Vrijdag | ||||||||
16h50-17h50 | Turnen/Tumbling niveau 1-2 | Lagere school | Sportzaal De Kronkel | Emmelina, Yaëlle | Meer info | |||
17h00-18h00 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS Level Up training (lil steppers en next level) | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Anja, Eline | Meer info | |||
17h50-18h50 | Turnen/Tumbling niveau 3/xtreme (na toelating) | Jeugd (12 plus) | Sportzaal De Kronkel | Emmelina, Yaëlle | Meer info | |||
18h00-19h00 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS Level up training (unstepable + SBS crew) | Jeugd (12 plus) | Cultuurzaal Den Elzas | Anja, Eline | Meer info | |||
Zaterdag | ||||||||
10h00-11h00 | Fusion Jazz/Modern level 1-2 (2013-2012-2011) | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Linde | Meer info | |||
11h00-12h00 | KLassiek ballet Preballet (vanaf 2017) | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Linde | Meer info | |||
11h30-12h30 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS mini steppers (na toealting/auditie) | Lagere school | Cultuurzaal Den Elzas | Marsha | Meer info | |||
12h00-13h30 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS unstepable (na auditie) | Jeugd (12 plus) | Sportzaal Ter Dijle | Anja | Meer info | |||
13h45-15h15 | DEMOTEAMS/WEDSTRIJDTEAMS SBS CREW (na auditie) | Jeugd (12 plus) | Sportzaal Ter Dijle | Anja | Meer info | |||
15h30-16h30 | Breaking starters (vanaf 2016) | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Brecht | Meer info | |||
16h30-17h30 | Breaking level 2 | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Brecht | Meer info | |||
9h00-10h00 | KLassiek ballet niveau 2 (na toelating) | Lagere school | Sportzaal Ter Dijle | Linde | Meer info |
- Wij garanderen 25 lessen per lessenreeks per werkjaar. De workshops op donderdagavond, de tricktraining en de lessenreeks Pilates hebben een aparte regeling.
- De lesdata worden per maand weergegeven op onze website.
- OPGELET! Soms is cultuurzaal den Elzas niet beschikbaar en gaat de les zoals weergegeven in een andere gemeentezaal door.
- De beurtenkaarten en abonnementen voor 2023-2024 zijn geldig van half september 2023 tot eind mei 2024. Daarna start het zomerprogramma.
- De beurtenkaarten en abonnementen kunnen ingezet worden voor ALLE lessen groepsfitness: Fatburner, Powerdance, Piloyoga en Fit and shape.
- Het uurrooster kan gewijzigd worden bij onvoorziene omstandigheden.
- Lesgevers kunnen vervangen worden bij onvoorziene omstandigheden.
- Lesgeld wordt onder geen enkele omstandigheden terugbetaald.
- De betaling van het lidgeld kan na aanvraag van een code via mail aan SBS.secretariaat@gmail.com opgesplitst worden. Het jaarbedrag dient volledig betaald te worden en dit ten laatste tegen eind januari 2024..
* = afhalen bij en/of terugbrengen naar STEKELBEES (Huldenberg) is mogelijk